Ak hľadáte pre svoju stránku funkčné šablónové riešenie alebo potrebujete náročnejší dizajn na mieru, naša ponuka služieb je pre vás ideálnym riešením.

Všetky naše web stránky majú vlastný redakčným systém (CMS) pre aktívnu správu obsahu. Statické HTML weby v dnešnej dobe už zďaleka nestačia, a preto ak chcete držať krok s konkurenciou, potrebujete šikovný nástroj na udržiavanie obsahu vašich stránok v aktuálnej podobe. Takýmto nástrojom je práve redakčný systém, vďaka ktorému je pridávanie, aktualizácia a mazanie obsahu vašej stránky bezproblémovou záležitosťou.

Pracujeme s viacerými CMS platformami, no primárne sa orientujeme na WordPress. Je to veľmi jednoduchý, flexibilný a užívateľsky prívetivý redakčný systém, ktorý ponúka výkon na adekvátnej úrovni.

Ako doplnok k službám ponúkame aj WordPress optimalizovaný hosting (prelinkovať na popis o hostingu), s ktorým sa vaše weby budú načítavať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

 

 Čo všetko daná služba zahŕňa?

Začíname konzultáciou, pri ktorej dôkladne preskúmame vaše potreby. Na základe vašich preferencií navrhneme vhodnú implementáciu webového riešenia.

Pokračujeme výberom vhodnej šablóny pre daný projekt. V prípadne záujmu vieme navrhnúť aj grafickú šablónu na mieru. Súčasťou našich webových riešení je aj responzívny dizajn webu, vďaka ktorému sa obsah dynamicky prispôsobuje zariadeniu, na ktorom je prehliadaný. Vaša stránka tak bude vyzerať rovnako dobre pri prehliadaní na mobile, tablete či 50-palcovej obrazovke. Nezabúdame však ani na cross-browser kompatibilitu, ktorá zabezpečuje bezchybné zobrazovanie webu na všetkých bežne používaných prehliadačoch.

V ďalšom kroku naplníme Váš web obsahom, pričom v prípade záujmu vieme poskytnúť školenie, vďaka ktorému si vaše stránky budete vedieť spravovať aj sami.

Týmto ale naše služby zďaleka nekončia. Súčasťou každého webového riešenia je aj základné SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) a optimalizácia rýchlosti načítania stránky. Rozšírený SEO audit webu ponúkame ako doplnkovú službu (doplniť prelinkovanie).

Okrem toho ponúkame aj inštaláciu a konfiguráciau modulov a rozšírení ako doplnkov k základnej funkcionalite webu. Práve tu sa prejavuje jedna z najväčších výhod redakčného systému WordPress, ktorý ponúka široké portfólio modulov, pričom väčšina z nich je zadarmo.

V neposlednom rade vieme vytvoriť blog, na ktorom môžete pravidelne publikovať zaujímavé a atraktívne články s pridanou hodnotou. Kvalitným blogom zabezpečíte periodickú komunikácu hodnotných informácií smerom k vašej cieľovej skupine, vďaka čomu môžete rozširovať okruh svojich zákazníkov.

Návrh nacenenia jednotlivých položiek služby vám poskytneme v prehľadnej a zrozumiteľnej cenovej ponuke.