Všetko, čo potrebujete pod jednou strechou

BIG BRANDING, s.r.o. je mladá digitálna agentúra zastrešujúca profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami z odborov ako webdizajn, grafický dizajn, marketing či public relations.

Primárne sa venujeme webdizajnu, online marketingu a nastavovaniu marketingových stratégií, nebránime sa však ani príprave grafiky do tlače. Našu prácu vykonávame v súlade s našim heslom „infinite solutions“, pretože nie sme zástancami konečných riešení.

K zadaniam pristupujeme s veľkou dávkou radosti a zanietenia s ohľadom a zreteľom na potreby a požiadavky našich klientov.

Hodnoty a princípy našej práce

V našej práci veríme v synergický efekt, a preto dbáme na rýchlosť a responzivitu webstránok, ktorým sa vždy snažíme vdýchnuť aj atraktívny vizuál. Nezabúdame pritom ani na UX (užívateľský zážitok), ktorý je veľmi dôležitý pre použiteľnosť a prehľadnosť webu.

Dôraz na komunikáciu je zasa kľúčovou záležitosťou akýchkoľvek marketingových riešení, či už ide o poznateľnosť a budovanie vašej značky alebo o chirurgicky presnú voľbu komunikačného tónu v reklamných kampaniach vo vyhľadávaní alebo na sociálnych médiách.

Našim klientom ponúkame full servis od výroby vizitky, cez dizajn a realizáciu webovej prezentácie až po marketingové a strategické riešenia. V krátkosti povedané, zabezpečíme tvorbu komplexnej identity vašej firmy alebo inak povedané branding.